Iskola adatai

OM azonosító
034847
Igazgató
Göndöcsné Sárossi Rita
e-mail
titkarsag.drsztgyorgyia{kukac}ebtk.hu
telefon
06-1 367-1429, 06-1 430-1906,
06-1 430-1907

A Zrínyi Ilona Matematika Verseny megyei fordulóján Somogyi Eszter 3.b osztályos tanuló 19. helyezett lett.

Felkészítő tanár: Sárdy Ágnes Gratulálunk a szép eredményhez!

A verseny megnevezése Tanuló neve Évfolyam Helyezés Fokozata Felkészítő tanár
Bolyai Természetismereti Csapatverseny Ehmann-Nagy Bettina 6. 10/74    
Csóli Viktória
Horváth Renáta
Tarsoly Róza
Boczkó Benedek 6. 21/74    
Darvas Barna
Egerszegi Dániel
-
Kovács Polett 6. 26/74    
Szücs Diána
Szücs Lilla
-
Mihály Gergely 6. 30/74    
Kovács Ádám
Sándor Bálint
-
Bolyai Természetismereti Csapatverseny Hornyák Arina 8. 7/41    
Horváth Nóra
Temesi Anna
-
Csányi Miranda 8. 14/41    
Kovács István András
Lukács Annabella
Korom László
           
           
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Gyigor Hanna Kíra 5. 34/40    
Kemény Ambrus
Wéber Laura
Gyurcsák Réka
Bereczky Viktória 5. 37/40    
Frank Mira
Hornyák Olivér Péter
Vara Lotti
Benkő Veronika Viola 5. 40/40    
Dobos Márk
Rózsa Zoé
Szabó Boglárka
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Kovács Polett 6. 13/39    
Szücs Diána
Szücs Lilla
-
Egerszegi Dániel 6. 22/39    
-
Román Ádám
-
Maróti Dóra Anna 6. 25/39    
Csóli Viktória Dóra
Ehmann-Nagy Bettina
-
Boczkó Benedek 6. 31/39    
Darvas Barna
Mihály Gergely
-
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Lukács Gréta 7. 2/26    
Szobota Liliána Flóra
Török Lili Bertina
-
Kiss Petra Barbara 7. 25/26    
Radics Klaudia
Szabó Anni Dorottya
Timár Ádám
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Bódi Csenge Róza 8. 5/22    
Csányi Miranda
Erdélyi Anna
-
Hornyák Arina Hanna 8. 12/22    
Horváth Nóra
Lukács Annabella
-
Fintics-Virág Bora 8. 22/22    
Lak Emma Zoé
Tóth Emma
-
A verseny megnevezése Tanuló neve Évfolyam Helyezés Fokozata Felkészítő tanár
Bolyai Természettudományi Csapatverseny Kasza Dávid 4. 6/61    
Kókai Ákos
Kurnász Máté
Mucskai Liza
Gergely Dominik 4. 42/61    
Czétényi Zsófia Ágnes
-
Orosz Maja
Fodor Maxim Kende 4. 45/61    
-
Szabó Viktor
Takács Péter Bence
           
           
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Burai Boglárka Nóra 3. 3/42    
Kovács Letícia
Lauermann Fanni
-
Dénes Diána 3. 19/42    
Palotai Liza Petra
Somogyi Eszter Lili
-
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Böcskey Borbála 4. 8/38    
Czétényi Zsófia Ágnes
Gergely Dominik
Makó Orsolya
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Gyigor Hanna Kíra 5. 34/40    
Kemény Ambrus
Wéber Laura
Gyurcsák Réka
Bereczky Viktória 5. 37/40    
Frank Mira
Hornyák Olivér Péter
Vara Lotti
Benkő Veronika Viola 5. 40/40    
Dobos Márk
Rózsa Zoé
Szabó Boglárka
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Kovács Polett 6. 13/39    
Szücs Diána
Szücs Lilla
-
Egerszegi Dániel 6. 22/39    
-
Román Ádám
-
Maróti Dóra Anna 6. 25/39    
Csóli Viktória Dóra
Ehmann-Nagy Bettina
-
Boczkó Benedek 6. 31/39    
Darvas Barna
Mihály Gergely
-
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Lukács Gréta 7. 2/26    
Szobota Liliána Flóra
Török Lili Bertina
-
Kiss Petra Barbara 7. 25/26    
Radics Klaudia
Szabó Anni Dorottya
Timár Ádám
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Bódi Csenge Róza 8. 5/22    
Csányi Miranda
Erdélyi Anna
-
Hornyák Arina Hanna 8. 12/22    
Horváth Nóra
Lukács Annabella
-
Fintics-Virág Bora 8. 22/22    
Lak Emma Zoé
Tóth Emma
-
5. évfolyam
Magyar
A verseny megnevezése Tanuló neve Évfolyam Helyezés Fokozata Felkészítő tanár
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Gyigor Hanna Kíra 5. 34.    
Kemény Ambrus
Wéber Laura
Gyurcsák Réka
Bereczky Viktória 5. 40.    
Frank Mira
Hornyák Olivér Péter
Vara Lotti
           
6. évfolyam
Magyar
A verseny megnevezése Tanuló neve Évfolyam Helyezés Fokozata Felkészítő tanár
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Kovács Polett 6. 13.    
Szücs Diána
Szücs Lilla
-
Egerszegi Dániel 6. 22.    
-
Román Ádám
-
Maróti Dóra Anna 6. 25.    
Csóli Viktória Dóra
Ehmann-Nagy Bettina
-
Boczkó Benedek 6. 31.    
Darvas Barna
Mihály Gergely
-
           
Matematika
A verseny megnevezése Tanuló neve Évfolyam Helyezés Fokozata Felkészítő tanár
Bolyai Matematika Csapatverseny Kovács Ádám 6. 6.    
Mihály Gergely
Román Ádám
Sándor Bálint
Csóli Viktória 6. 27.    
Ehmann-Nagy Bettina
Kovács Polett
-
Boczkó Benedek 6. 27.    
Darvas Barna
Egerszegi Dániel
Handzó Dániel
Kovács Kitti 6. 27.    
Szücs Diána
Szücs Lilla
-
Maróti Dóra 6. 40.    
Radics Domonkos
Szabó Péter
-
           
7. évfolyam
Magyar
A verseny megnevezése Tanuló neve Évfolyam Helyezés Fokozata Felkészítő tanár
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Lukács Gréta 7. 2.    
Szobota Liliána Flóra
Török Lili Bertina
-
Kiss Petra Barbara 7. 25.    
Radics Klaudia
Szabó Anni Dorottya
Timár Ádám
           
8. évfolyam
Magyar
A verseny megnevezése Tanuló neve Évfolyam Helyezés Fokozata Felkészítő tanár
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Bódi Csenge Róza 8. 5.    
Csányi Miranda
Erdélyi Anna
-
Hornyák Arina Hanna 8. 12.    
Horváth Nóra
Lukács Annabella
-
Fintics-Virág Bora 8. 22.    
Lak Emma Zoé
Tóth Emma
-
Babits Mihály Gimnázium Vers és Prózamondó verseny Hornyák Arina Hanna 8. különdíj    
Lukács Annabella      
           
Matematika
A verseny megnevezése Tanuló neve Évfolyam Helyezés Fokozata Felkészítő tanár
Bolyai Matematika Csapatverseny Erdélyi Anna 8. 25.    
Hornyák Arina
Horváth Nóra
Temesi Anna
Horváth József 8. 33.    
Korom László
Kovács István András
-
           
Biológia
A verseny megnevezése Tanuló neve Évfolyam Helyezés Fokozata Felkészítő tanár
"Őshonos háziállatok" biológia verseny Erdélyi Anna 8. 7.    
Pálinkás Márk 16.
Balázs Lilla 24.
Farkas Balázs Péter 35.
           
           
Egyéb
A verseny megnevezése Tanuló neve Évfolyam Helyezés Fokozata Felkészítő tanár
Jó tanuló, jó sportoló ösztöndíj Pálinkás Márk 8. elismerő oklevél    
3. évfolyam
Magyar
A verseny megnevezése Tanuló neve Évfolyam Helyezés Fokozata Felkészítő tanár
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Burai Boglárka Nóra 3. 3.    
Kovács Letícia
Lauermann Fanni
-
Dénes Diána 3. 19.    
Palotai Liza Petra
Somogyi Eszter Lili
-
           
Matematika
A verseny megnevezése Tanuló neve Évfolyam Helyezés Fokozata Felkészítő tanár
Bolyai Matematika Csapatverseny Palotai Liza 3. 37.    
Somogyi Eszter
Király Kristóf
Dénes Diána
Lauermann Fanni 3. 63.    
Hajdu Zalán
Lőrincz Boglárka
Burai Boglárka
           
           
4. évfolyam
Magyar
A verseny megnevezése Tanuló neve Évfolyam Helyezés Fokozata Felkészítő tanár
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Böcskey Borbála 4. 8.    
Czétényi Zsófia Ágnes
Gergely Dominik
Makó Orsolya
           
Matematika
A verseny megnevezése Tanuló neve Évfolyam Helyezés Fokozata Felkészítő tanár
Bolyai Matematika Csapatverseny Böcskey Borbála 4. 50.    
Czétényi Zsófia
Makó Orsolya
-
A verseny megnevezése Tanuló neve Évfolyam Helyezés Fokozata
Óbuda legszebb karácsonyfája pályázat Csányi Miranda 7.b emléklap pályázat
Horváth Nóra
Hornyák Arina
Temesi Anna
Handzó Anna
Lukács Annabella
Darmai Zoltán
Korom László
Léh Natália
A verseny megnevezése Tanuló neve Évfolyam Helyezés
Magyar kultúra napja alkalmából megrendezett rajzpályázat Bódi Csenge 7.b 1.
Erdályi Anna
Léh Natália
A verseny megnevezése Tanuló neve Évfolyam Helyezés
Liszt Ferenc Emlékmúzeum által meghírdetett budapesti rajzverseny Mahut Emma 1.b 2.
Szabó Fruzsina közönségdíj
"Fogom a kezed" rajzpályázat Róka Zsófia 2.a 2.
Burai Boglárka 2.b 3.
Majer Levente

1. félév

A verseny megnevezése Tanuló neve Évfolyam Helyezés Fokozata
Környezetismeret verseny III. évfolyam Vey Panna 3.b 1. házi
Czétényi Zsófia 3.a 2.
Mucskai Liza 3.b 3.
Környezetismeret verseny IV. évfolyam Oláh Orsolya 4.b 1. házi
Bugya Borsa 4.a 2.
Bódi Botond 4.b 3.

2. félév

A verseny megnevezése Tanuló neve Évfolyam Helyezés Fokozata
Bendegúz tudásbajnokság Burai Boglárka 2.b Ezüst megyei
Copyright © 2022 Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola  Rights Reserved.