Iskola adatai

OM azonosító
034847
Igazgató
Göndöcsné Sárossi Rita
e-mail
titkarsag.drsztgyorgyia{kukac}ebtk.hu
telefon
06-1 367-1429, 06-1 430-1906,
06-1 430-1907

1. félév

A verseny megnevezése Tanuló neve Évfolyam Helyezés Fokozata
Országos Történelmi verseny 7-8. évfolyam Molnár Kund 8.b 1. házi

2. félév

A verseny megnevezése Tanuló neve Évfolyam Helyezés Fokozata
Országos Történelmi verseny 7-8. évfolyam Molnár Kund 8.b 4/59 megyei
A verseny megnevezése Tanuló neve Évfolyam Helyezés Fokozata
Angol tanulmányi verseny 1. forduló Juhász Péter 7.b   országos
Kincses Benjámin  
Temesi Anna  
Molnár Kund 8.b  
Szemánszky Laura  
Elekfy Bence  
Tuboly Alex  
Dobronyi László 8.a  
Bodó Patrik  
Ferenczi Virginia  
Hóbor Zsombor  
Angol tanulmányi verseny országos forduló Juhász Péter 7.b 8. országos
Molnár Kund 8.b 8.
A verseny megnevezése Tanuló neve Évfolyam Helyezés Fokozata
Bolyai Matematika Csapatverseny Boczkó Benedek 5.b 15. megyei
Román Ádám
Kovács Ádám
-
Berta Enikő 5.a 23.
Maróti Dóra
Radics Domonkos
-
Kovács Kitti 5.b 28.
Kovács Polett
Szücs Diána
Szücs Lilla
Akhcina Emili 5.b 35
Csóli Viktória
Ehmann-Nagy Bettina
-
Egerszegi Dániel 5.b 39
Darvas Barna
Mihályi Gergely
-
Bugya Luca 6.a 31.
Szabó Anni
Timár Ádám
Ujvári András
Molnár Zsolna 6.a 37.
Szécsényi Csenge
Zsiga Franciska
-
Hornyák Arina 7. b 12.
Juhász Péter
Temesi Anna
-
Hóbor Zsombor 8.a 6.
Horváth Áron 8.b
Molnár Kund
-  
Amfiteátrum kupa Darvas Barna 5.b 13. megyei
Kovács Ádám 19.
Boczkó Benedek 23.
Csóli Viktória 30.
Román Ádám 27.
Egerszegi Dániel 29.
Mihályi Gergely 32.
5. évfolyam
Magyar
A verseny megnevezése Tanuló neve Évfolyam Helyezés
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Gyigor Hanna Kíra 5. 34.
Kemény Ambrus
Wéber Laura
Gyurcsák Réka
Bereczky Viktória 5. 40.
Frank Mira
Hornyák Olivér Péter
Vara Lotti
       
6. évfolyam
Magyar
  Tanuló neve Évfolyam Helyezés
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Kovács Polett 6. 13.
Szücs Diána
Szücs Lilla
-
Egerszegi Dániel 6. 22.
-
Román Ádám
-
Maróti Dóra Anna 6. 25.
Csóli Viktória Dóra
Ehmann-Nagy Bettina
-
Boczkó Benedek 6. 31.
Darvas Barna
Mihály Gergely
-
       
Matematika
A verseny megnevezése Tanuló neve Évfolyam Helyezés
Bolyai Matematika Csapatverseny Kovács Ádám 6. 6.
Mihály Gergely
Román Ádám
Sándor Bálint
Csóli Viktória 6. 27.
Ehmann-Nagy Bettina
Kovács Polett
-
Boczkó Benedek 6. 27.
Darvas Barna
Egerszegi Dániel
Handzó Dániel
Kovács Kitti 6. 27.
Szücs Diána
Szücs Lilla
-
Maróti Dóra 6. 40.
Radics Domonkos
Szabó Péter
-
       
7. évfolyam
Magyar
A verseny megnevezése Tanuló neve Évfolyam Helyezés
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Lukács Gréta 7. 2.
Szobota Liliána Flóra
Török Lili Bertina
-
Kiss Petra Barbara 7. 25.
Radics Klaudia
Szabó Anni Dorottya
Timár Ádám
       
8. évfolyam
Magyar
A verseny megnevezése Tanuló neve Évfolyam Helyezés
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Bódi Csenge Róza 8. 5.
Csányi Miranda
Erdélyi Anna
-
Hornyák Arina Hanna 8. 12.
Horváth Nóra
Lukács Annabella
-
Fintics-Virág Bora 8. 22.
Lak Emma Zoé
Tóth Emma
-
Babits Mihály Gimnázium Vers és Prózamondó verseny Hornyák Arina Hanna 8. különdíj
Lukács Annabella  
       
       
Matematika
A verseny megnevezése Tanuló neve Évfolyam Helyezés
Bolyai Matematika Csapatverseny Erdélyi Anna 8. 25.
Hornyák Arina
Horváth Nóra
Temesi Anna
Horváth József 8. 33.
Korom László
Kovács István András
-
       
Biológia
A verseny megnevezése Tanuló neve Évfolyam Helyezés
"Őshonos háziállatok" biológia verseny Erdélyi Anna 8. 7.
Pálinkás Márk 16.
Balázs Lilla 24.
Farkas Balázs Péter 35.
       
       
Egyéb
A verseny megnevezése Tanuló neve Évfolyam Helyezés
Jó tanuló, jó sportoló ösztöndíj Pálinkás Márk 8. elismerő oklevél
2. félév felsős
Magyar
A verseny megnevezése Tanuló neve Évfolyam Helyezés Fokozata Felkészítő tanár
Kárpát-medencei Simonyi Zsigmond helyesírási verseny

következő fordulóba jutott

Kovács Polett

5.b 1 iskolai Dr. Nazáth-Kovácsné Friesz Zsófia

Következő fordulóba jutott

Maróti Dóra Anna

5.a 2 Nagy Zsuzsanna
Berta Enikő Zoé 3
Szobota Liliána 6.b 1 Nagy Zsuzsanna
Török Lili Bertina 2
Horváth Nóra 7.b 1 Nagy Zsuzsanna
Juhász Péter 2
Hornyák Arina 3
Temesi Anna 4
Kárpát-medencei Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2. forduló

következő fordulóba jutott

Kovács Polett

5.b 21/102 megyei Dr. Nazáth-Kovácsné Friesz Zsófia

Következő fordulóba jutott

Maróti Dóra Anna

5.a 25/102 Nagy Zsuzsanna
Bendegúz nyelvész Kovács Polett 5. 10. megyei  
Maróti Dóra Anna 5. 18.  
Török Lili Bertina 6. 15.  
Bugya Luca 6. 22.  
Juhász Péter 7. 1.  
Horváth Nóra 7. 12.  
Bendegúz nyelvész Juhász Péter 7. 1. országos  
Történelem
A verseny megnevezése Tanuló neve Évfolyam Helyezés Fokozata Felkészítő tanár
Országos Történelmi verseny 7-8. évfolyam Molnár Kund 8.b 4/59 megyei  
Rajz
A verseny megnevezése Tanuló neve Évfolyam Helyezés Fokozata Felkészítő tanár
Magyar kultúra napja alkalmából megrendezett rajzpályázat Bódi Csenge 7.b 1.    
Erdályi Anna  
Léh Natália  
Copyright © 2022 Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola  Rights Reserved.