Iskola adatai

OM azonosító
034847
Igazgató
Göndöcsné Sárossi Rita
e-mail
titkarsag.drsztgyorgyia{kukac}ebtk.hu
telefon
06-1 367-1429, 06-1 430-1906,
06-1 430-1907

5. évfolyam
Magyar
A verseny megnevezése Tanuló neve Évfolyam Helyezés
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Gyigor Hanna Kíra 5. 34.
Kemény Ambrus
Wéber Laura
Gyurcsák Réka
Bereczky Viktória 5. 40.
Frank Mira
Hornyák Olivér Péter
Vara Lotti
       
6. évfolyam
Magyar
  Tanuló neve Évfolyam Helyezés
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Kovács Polett 6. 13.
Szücs Diána
Szücs Lilla
-
Egerszegi Dániel 6. 22.
-
Román Ádám
-
Maróti Dóra Anna 6. 25.
Csóli Viktória Dóra
Ehmann-Nagy Bettina
-
Boczkó Benedek 6. 31.
Darvas Barna
Mihály Gergely
-
       
Matematika
A verseny megnevezése Tanuló neve Évfolyam Helyezés
Bolyai Matematika Csapatverseny Kovács Ádám 6. 6.
Mihály Gergely
Román Ádám
Sándor Bálint
Csóli Viktória 6. 27.
Ehmann-Nagy Bettina
Kovács Polett
-
Boczkó Benedek 6. 27.
Darvas Barna
Egerszegi Dániel
Handzó Dániel
Kovács Kitti 6. 27.
Szücs Diána
Szücs Lilla
-
Maróti Dóra 6. 40.
Radics Domonkos
Szabó Péter
-
       
7. évfolyam
Magyar
A verseny megnevezése Tanuló neve Évfolyam Helyezés
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Lukács Gréta 7. 2.
Szobota Liliána Flóra
Török Lili Bertina
-
Kiss Petra Barbara 7. 25.
Radics Klaudia
Szabó Anni Dorottya
Timár Ádám
       
8. évfolyam
Magyar
A verseny megnevezése Tanuló neve Évfolyam Helyezés
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Bódi Csenge Róza 8. 5.
Csányi Miranda
Erdélyi Anna
-
Hornyák Arina Hanna 8. 12.
Horváth Nóra
Lukács Annabella
-
Fintics-Virág Bora 8. 22.
Lak Emma Zoé
Tóth Emma
-
Babits Mihály Gimnázium Vers és Prózamondó verseny Hornyák Arina Hanna 8. különdíj
Lukács Annabella  
       
       
Matematika
A verseny megnevezése Tanuló neve Évfolyam Helyezés
Bolyai Matematika Csapatverseny Erdélyi Anna 8. 25.
Hornyák Arina
Horváth Nóra
Temesi Anna
Horváth József 8. 33.
Korom László
Kovács István András
-
       
Biológia
A verseny megnevezése Tanuló neve Évfolyam Helyezés
"Őshonos háziállatok" biológia verseny Erdélyi Anna 8. 7.
Pálinkás Márk 16.
Balázs Lilla 24.
Farkas Balázs Péter 35.
       
       
Egyéb
A verseny megnevezése Tanuló neve Évfolyam Helyezés
Jó tanuló, jó sportoló ösztöndíj Pálinkás Márk 8. elismerő oklevél
Copyright © 2022 Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola  Rights Reserved.