Iskola adatai

OM azonosító
034847
Igazgató
Göndöcsné Sárossi Rita
e-mail
titkarsag.drsztgyorgyia{kukac}ebtk.hu
telefon
06-1 367-1429, 06-1 430-1906,
06-1 430-1907

1. félév
A verseny megnevezése Tanuló neve Évfolyam Helyezés Fokozata Felkészítő tanár
Bolyai Matematika Csapatverseny Boczkó Benedek 5.b 15/42 megyei Parcz Ildikó
Román Ádám
Kovács Ádám
-
Berta Enikő 5.a 23/42 Sárköziné Sámoly Magdolna
Maróti Dóra
Radics Domonkos
-
Kovács Kitti 5.b 28/42 Parcz Ildikó
Kovács Polett
Szücs Diána
Szücs Lilla
Akhcina Emili 5.b 35/42 Parcz Ildikó
Csóli Viktória
Ehmann-Nagy Bettina
-
Egerszegi Dániel 5.b 39/42 Parcz Ildikó
Darvas Barna
Mihályi Gergely
-
Amfiteátrum kupa Darvas Barna 5.b 13. megyei Parcz Ildikó
Kovács Ádám 19.
Boczkó Benedek 23.
Csóli Viktória 30.
Román Ádám 27.
Egerszegi Dániel 29.
Mihályi Gergely 32.
           
           
A verseny megnevezése Tanuló neve Évfolyam Helyezés Fokozata Felkészítő tanár
Bolyai Matematika Csapatverseny Bugya Luca 6.a 31/38 megyei Parcz Ildikó
Szabó Anni
Timár Ádám
Ujvári András
Molnár Zsolna 6.a 37/38 Parcz Ildikó
Szécsényi Csenge
Zsiga Franciska
-
           
           
A verseny megnevezése Tanuló neve Évfolyam Helyezés Fokozata Felkészítő tanár
Bolyai Matematika Csapatverseny Hornyák Arina 7. b 12/12 megyei Parcz Ildikó
Juhász Péter
Temesi Anna
-
Angol tanulmányi verseny I. forduló továbbjutóJuhász Péter 7.b továbbjutott országos Szlobodáné Heiter Krisztina
Kincses Benjámin  
Temesi Anna  
Angol tanulmányi verseny II. forduló Juhász Péter 7.b 8. országos Szlobodáné Heiter Krisztina
Óbuda legszebb karácsonyfája pályázat Csányi Miranda 7.b emléklap pályázat Szlobodáné Heiter Krisztina
Horváth Nóra
Hornyák Arina
Temesi Anna
Handzó Anna
Lukács Annabella
Darmai Zoltán
Korom László
Léh Natália
           
           
A verseny megnevezése Tanuló neve Évfolyam Helyezés Fokozata Felkészítő tanár
Bolyai Matematika Csapatverseny Hóbor Zsombor 8.a 6/12 megyei Kertészné Abonyi Hedvig
Horváth Áron 8.b
Molnár Kund
-  
Angol tanulmányi verseny I. forduló TovábbjutóMolnár Kund 8.b továbbjutott országos Tóth Dániel
Szemánszky Laura  
Elekfy Bence  
Tuboly Alex  
Dobronyi László 8.a  
Bodó Patrik  
Ferenczi Virginia  
Hóbor Zsombor  
Angol tanulmányi verseny II. forduló Molnár Kund 8.b 8. országos Tóth Dániel
Országos Történelem verseny iskolai fordulója Molnár Kund 8.b 1. házi Nagy Zsuzsanna
Copyright © 2021 Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola  Rights Reserved.