Iskola adatai

OM azonosító
034847
Igazgató
Göndöcsné Sárossi Rita
e-mail
titkarsag.drsztgyorgyia{kukac}ebtk.hu
telefon
06-1 367-1429, 06-1 430-1906,
06-1 430-1907

1. félév alsós
A verseny megnevezése Tanuló neve Évfolyam Helyezés Fokozata Felkészítő tanár
Liszt Ferenc emlékmúzeum által meghírdetett budapesti rajzverseny Mahut Emma 1.b 2.   Parcz Anna
Szabó Fruzsina közönségdíj  
           
           
A verseny megnevezése Tanuló neve Évfolyam Helyezés Fokozata Felkészítő tanár
2. évfolyamon megrendezett nyelvtan-helyesírás verseny Bartal Benedek 2.b 1. házi Homonnainé Botár Mónika
Burai Boglárka 2. Homonnainé Botár Mónika
Palotai Liza Homonnainé Botár Mónika
Bartal Boldizsár 2.a Majzinger Lászlóné
Iván Zsigmond 3. Majzinger Lászlóné
2. évfolyamon megrendezett szövegértés verseny Bartal Benedek 2.b 1. házi Homonnainé Botár Mónika
Dénes Diána Homonnainé Botár Mónika
Józsa Levente Homonnainé Botár Mónika
Libus Anita 2.a Majzinger Lászlóné
Zsiros Benedek 2.a 2. Majzinger Lászlóné
Bartal Boldizsár Majzinger Lászlóné
Burai Boglárka 2.b Homonnainé Botár Mónika
Kovács Letícia 2.b 3. Homonnainé Botár Mónika
           
           
A verseny megnevezése Tanuló neve Évfolyam Helyezés Fokozata Felkészítő tanár
3. évfolyamon megrendezett nyelvtan-helysírás verseny Bányai Fanni 3.b 1. házi  
Kókai Ákos 3.b 2.  
Böcskey Borbála 3.a 3.  
Czakó Lara 3.b  
3. évfolyamon megrendezett szövegértés verseny Bányai Fanni 3.b 1. házi  
Böcskey Borbála 3.a 2.  
Czika Mira 3.b  
Czétényi Zsófia 3.a  
Czakó Lara 3.b 3.  
3. évfolyamon megrendezett matematika verseny I. forduló Czétényi Zsófia 3.a 1. házi  
Radics Norbert 3.b  
Bányia Fanni 2.  
Orosz Maja 3.a  
Mucskai Liza 3.b 3.  
3. évfolyamon megrendezett heti matematika feladatmegoldó-verseny Mucskai Liza 3.b 1. házi  
Makó Orsolya 3.a 2.  
Szabó Viktor  
Czakó Lara 3.b 3.  
Muha Dániel  
Szendy Csenge  
3. évfolyamon megrendezett környezetismeret verseny Vey Panna 3.b 1. házi  
Czétényi Zsófia 3.a 2.  
Mucskai Liza 3.b 3.  
           
           
A verseny megnevezése Tanuló neve Évfolyam Helyezés Fokozata Felkészítő tanár
4. évfolyamon megrendezett nyelvtan-helyesírás verseny Bugya Borsa 4.a 1. házi Kajati Judit
Frank Mira 2.
Oláh Orsolya 4.b 3. Kiss Bernadett
4. évfolyamon megrendezett szövegértés verseny I. forduló Frank Mira 4.a 1. házi Kajati Judit
Vera Lotti
Kemény Ambrus 2.
Bódi Botond 4.b 3. Kiss Bernadett
4. évfolyamon megrendezett matematika verseny I. forduló Reskó Péter 4.b 1. házi Král Zsuzsanna
Oláh Orsolya 2.
Németh Anna
Nagy Zalán 4.a Kajati Judit
Chen Junen 3.
Majoros Liza 4.b Král Zsuzsanna
Fintics-Virág Csaba
Chen Junze
4. évfolyamon megrendezett heti matematika feladatmegoldó-verseny Németh Anna 4.b 1. házi Král Zsuzsanna
Mátyás Rebeka 2.
Burai Beatrix
Majoros Liza 3.
4. évfolyamon megrendezett környezetismeret verseny Oláh Orsolya 4.b 1. házi Kiss Bernadett
Bugya Borsa 4.a 2. Kajati Judit
Bódi Botond 4.b 3. Kiss Bernadett
Copyright © 2021 Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola  Rights Reserved.