5. évfolyam |
Magyar |
A verseny megnevezése |
Tanuló neve |
Évfolyam |
Helyezés |
Fokozata |
Felkészítő tanár |
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny |
Gyigor Hanna Kíra |
5. |
34. |
|
|
Kemény Ambrus |
Wéber Laura |
Gyurcsák Réka |
Bereczky Viktória |
5. |
40. |
|
|
Frank Mira |
Hornyák Olivér Péter |
Vara Lotti |
|
|
|
|
|
|
6. évfolyam |
Magyar |
A verseny megnevezése |
Tanuló neve |
Évfolyam |
Helyezés |
Fokozata |
Felkészítő tanár |
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny |
Kovács Polett |
6. |
13. |
|
|
Szücs Diána |
Szücs Lilla |
- |
Egerszegi Dániel |
6. |
22. |
|
|
- |
Román Ádám |
- |
Maróti Dóra Anna |
6. |
25. |
|
|
Csóli Viktória Dóra |
Ehmann-Nagy Bettina |
- |
Boczkó Benedek |
6. |
31. |
|
|
Darvas Barna |
Mihály Gergely |
- |
|
|
|
|
|
|
Matematika |
A verseny megnevezése |
Tanuló neve |
Évfolyam |
Helyezés |
Fokozata |
Felkészítő tanár |
Bolyai Matematika Csapatverseny |
Kovács Ádám |
6. |
6. |
|
|
Mihály Gergely |
Román Ádám |
Sándor Bálint |
Csóli Viktória |
6. |
27. |
|
|
Ehmann-Nagy Bettina |
Kovács Polett |
- |
Boczkó Benedek |
6. |
27. |
|
|
Darvas Barna |
Egerszegi Dániel |
Handzó Dániel |
Kovács Kitti |
6. |
27. |
|
|
Szücs Diána |
Szücs Lilla |
- |
Maróti Dóra |
6. |
40. |
|
|
Radics Domonkos |
Szabó Péter |
- |
|
|
|
|
|
|
7. évfolyam |
Magyar |
A verseny megnevezése |
Tanuló neve |
Évfolyam |
Helyezés |
Fokozata |
Felkészítő tanár |
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny |
Lukács Gréta |
7. |
2. |
|
|
Szobota Liliána Flóra |
Török Lili Bertina |
- |
Kiss Petra Barbara |
7. |
25. |
|
|
Radics Klaudia |
Szabó Anni Dorottya |
Timár Ádám |
|
|
|
|
|
|
8. évfolyam |
Magyar |
A verseny megnevezése |
Tanuló neve |
Évfolyam |
Helyezés |
Fokozata |
Felkészítő tanár |
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny |
Bódi Csenge Róza |
8. |
5. |
|
|
Csányi Miranda |
Erdélyi Anna |
- |
Hornyák Arina Hanna |
8. |
12. |
|
|
Horváth Nóra |
Lukács Annabella |
- |
Fintics-Virág Bora |
8. |
22. |
|
|
Lak Emma Zoé |
Tóth Emma |
- |
Babits Mihály Gimnázium Vers és Prózamondó verseny |
Hornyák Arina Hanna |
8. |
különdíj |
|
|
Lukács Annabella |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Matematika |
A verseny megnevezése |
Tanuló neve |
Évfolyam |
Helyezés |
Fokozata |
Felkészítő tanár |
Bolyai Matematika Csapatverseny |
Erdélyi Anna |
8. |
25. |
|
|
Hornyák Arina |
Horváth Nóra |
Temesi Anna |
Horváth József |
8. |
33. |
|
|
Korom László |
Kovács István András |
- |
|
|
|
|
|
|
Biológia |
A verseny megnevezése |
Tanuló neve |
Évfolyam |
Helyezés |
Fokozata |
Felkészítő tanár |
"Őshonos háziállatok" biológia verseny |
Erdélyi Anna |
8. |
7. |
|
|
Pálinkás Márk |
16. |
Balázs Lilla |
24. |
Farkas Balázs Péter |
35. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Egyéb |
A verseny megnevezése |
Tanuló neve |
Évfolyam |
Helyezés |
Fokozata |
Felkészítő tanár |
Jó tanuló, jó sportoló ösztöndíj |
Pálinkás Márk |
8. |
elismerő oklevél |
|
|