Iskola adatai

OM azonosító
034847
Igazgató
Göndöcsné Sárossi Rita
e-mail
titkarsag.drsztgyorgyia{kukac}ebtk.hu
telefon
06-1 367-1429, 06-1 430-1906,
06-1 430-1907

2. félév felsős
Magyar
A verseny megnevezése Tanuló neve Évfolyam Helyezés Fokozata Felkészítő tanár
Kárpát-medencei Simonyi Zsigmond helyesírási verseny

következő fordulóba jutott

Kovács Polett

5.b 1 iskolai Dr. Nazáth-Kovácsné Friesz Zsófia

Következő fordulóba jutott

Maróti Dóra Anna

5.a 2 Nagy Zsuzsanna
Berta Enikő Zoé 3
Szobota Liliána 6.b 1 Nagy Zsuzsanna
Török Lili Bertina 2
Horváth Nóra 7.b 1 Nagy Zsuzsanna
Juhász Péter 2
Hornyák Arina 3
Temesi Anna 4
Kárpát-medencei Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2. forduló

következő fordulóba jutott

Kovács Polett

5.b 21/102 megyei Dr. Nazáth-Kovácsné Friesz Zsófia

Következő fordulóba jutott

Maróti Dóra Anna

5.a 25/102 Nagy Zsuzsanna
Bendegúz nyelvész Kovács Polett 5. 10. megyei  
Maróti Dóra Anna 5. 18.  
Török Lili Bertina 6. 15.  
Bugya Luca 6. 22.  
Juhász Péter 7. 1.  
Horváth Nóra 7. 12.  
Bendegúz nyelvész Juhász Péter 7. 1. országos  
Történelem
A verseny megnevezése Tanuló neve Évfolyam Helyezés Fokozata Felkészítő tanár
Országos Történelmi verseny 7-8. évfolyam Molnár Kund 8.b 4/59 megyei  
Rajz
A verseny megnevezése Tanuló neve Évfolyam Helyezés Fokozata Felkészítő tanár
Magyar kultúra napja alkalmából megrendezett rajzpályázat Bódi Csenge 7.b 1.    
Erdályi Anna  
Léh Natália  
2. félév alsós
Magyar
Bendegúz nyelvész Dénes Diána 2. 17. megyei
Somogyi Eszter 2. 30.
Böcskey Borbála 3 1.
Czétényi Zsófia 3 13.
Kurnász Máté 3 21.
Mucskai Liza 3 29.
Bugya Borsa 4 13.
Bendegúz nyelvész Böcskey Borbála 3. 23. országos
Bendegúz tudásbajnokság irodalom, szövegértés Burai Boglárka 2.b Bronz megyei
Lauermann Fanni 2.b Arany
Palotai Liza Petra 2.b Arany
Böcskey Borbála 3.a Arany
Bendegúz tudásbajnokság anyanyelv Palotai Liza Petra 2.b Bronz megyei
Matematika
Matekász Bartal Benedek 2 16 megyei
Dénes Diána 2 19
Somogyi Eszter 2 14
Böcskey Borbála 3 6
Czétényi Zsófia 3 5
Frank Mira 4 15
Kemény Ambrus 4 22
Bendegúz tudásbajnokság matematika Lauermann Fanni 2.b Arany megyei
Palotai Liza Petra 2.b Arany
Czétényi Zsófia 3.a Arany
Környezetismeret
Bendegúz tudásbajnokság környezetismeret Burai Boglárka 2.b Ezüst megyei
Rajz
"Fogom a kezed" rajzpályázat Róka Zsófia 2.a 2.  
Burai Boglárka 2.b 3.  
Majer Levente  
1. félév
A verseny megnevezése Tanuló neve Évfolyam Helyezés Fokozata Felkészítő tanár
Bolyai Matematika Csapatverseny Boczkó Benedek 5.b 15/42 megyei Parcz Ildikó
Román Ádám
Kovács Ádám
-
Berta Enikő 5.a 23/42 Sárköziné Sámoly Magdolna
Maróti Dóra
Radics Domonkos
-
Kovács Kitti 5.b 28/42 Parcz Ildikó
Kovács Polett
Szücs Diána
Szücs Lilla
Akhcina Emili 5.b 35/42 Parcz Ildikó
Csóli Viktória
Ehmann-Nagy Bettina
-
Egerszegi Dániel 5.b 39/42 Parcz Ildikó
Darvas Barna
Mihályi Gergely
-
Amfiteátrum kupa Darvas Barna 5.b 13. megyei Parcz Ildikó
Kovács Ádám 19.
Boczkó Benedek 23.
Csóli Viktória 30.
Román Ádám 27.
Egerszegi Dániel 29.
Mihályi Gergely 32.
           
           
A verseny megnevezése Tanuló neve Évfolyam Helyezés Fokozata Felkészítő tanár
Bolyai Matematika Csapatverseny Bugya Luca 6.a 31/38 megyei Parcz Ildikó
Szabó Anni
Timár Ádám
Ujvári András
Molnár Zsolna 6.a 37/38 Parcz Ildikó
Szécsényi Csenge
Zsiga Franciska
-
           
           
A verseny megnevezése Tanuló neve Évfolyam Helyezés Fokozata Felkészítő tanár
Bolyai Matematika Csapatverseny Hornyák Arina 7. b 12/12 megyei Parcz Ildikó
Juhász Péter
Temesi Anna
-
Angol tanulmányi verseny I. forduló továbbjutóJuhász Péter 7.b továbbjutott országos Szlobodáné Heiter Krisztina
Kincses Benjámin  
Temesi Anna  
Angol tanulmányi verseny II. forduló Juhász Péter 7.b 8. országos Szlobodáné Heiter Krisztina
Óbuda legszebb karácsonyfája pályázat Csányi Miranda 7.b emléklap pályázat Szlobodáné Heiter Krisztina
Horváth Nóra
Hornyák Arina
Temesi Anna
Handzó Anna
Lukács Annabella
Darmai Zoltán
Korom László
Léh Natália
           
           
A verseny megnevezése Tanuló neve Évfolyam Helyezés Fokozata Felkészítő tanár
Bolyai Matematika Csapatverseny Hóbor Zsombor 8.a 6/12 megyei Kertészné Abonyi Hedvig
Horváth Áron 8.b
Molnár Kund
-  
Angol tanulmányi verseny I. forduló TovábbjutóMolnár Kund 8.b továbbjutott országos Tóth Dániel
Szemánszky Laura  
Elekfy Bence  
Tuboly Alex  
Dobronyi László 8.a  
Bodó Patrik  
Ferenczi Virginia  
Hóbor Zsombor  
Angol tanulmányi verseny II. forduló Molnár Kund 8.b 8. országos Tóth Dániel
Országos Történelem verseny iskolai fordulója Molnár Kund 8.b 1. házi Nagy Zsuzsanna
1. félév alsós
A verseny megnevezése Tanuló neve Évfolyam Helyezés Fokozata Felkészítő tanár
Liszt Ferenc emlékmúzeum által meghírdetett budapesti rajzverseny Mahut Emma 1.b 2.   Parcz Anna
Szabó Fruzsina közönségdíj  
           
           
A verseny megnevezése Tanuló neve Évfolyam Helyezés Fokozata Felkészítő tanár
2. évfolyamon megrendezett nyelvtan-helyesírás verseny Bartal Benedek 2.b 1. házi Homonnainé Botár Mónika
Burai Boglárka 2. Homonnainé Botár Mónika
Palotai Liza Homonnainé Botár Mónika
Bartal Boldizsár 2.a Majzinger Lászlóné
Iván Zsigmond 3. Majzinger Lászlóné
2. évfolyamon megrendezett szövegértés verseny Bartal Benedek 2.b 1. házi Homonnainé Botár Mónika
Dénes Diána Homonnainé Botár Mónika
Józsa Levente Homonnainé Botár Mónika
Libus Anita 2.a Majzinger Lászlóné
Zsiros Benedek 2.a 2. Majzinger Lászlóné
Bartal Boldizsár Majzinger Lászlóné
Burai Boglárka 2.b Homonnainé Botár Mónika
Kovács Letícia 2.b 3. Homonnainé Botár Mónika
           
           
A verseny megnevezése Tanuló neve Évfolyam Helyezés Fokozata Felkészítő tanár
3. évfolyamon megrendezett nyelvtan-helysírás verseny Bányai Fanni 3.b 1. házi  
Kókai Ákos 3.b 2.  
Böcskey Borbála 3.a 3.  
Czakó Lara 3.b  
3. évfolyamon megrendezett szövegértés verseny Bányai Fanni 3.b 1. házi  
Böcskey Borbála 3.a 2.  
Czika Mira 3.b  
Czétényi Zsófia 3.a  
Czakó Lara 3.b 3.  
3. évfolyamon megrendezett matematika verseny I. forduló Czétényi Zsófia 3.a 1. házi  
Radics Norbert 3.b  
Bányia Fanni 2.  
Orosz Maja 3.a  
Mucskai Liza 3.b 3.  
3. évfolyamon megrendezett heti matematika feladatmegoldó-verseny Mucskai Liza 3.b 1. házi  
Makó Orsolya 3.a 2.  
Szabó Viktor  
Czakó Lara 3.b 3.  
Muha Dániel  
Szendy Csenge  
3. évfolyamon megrendezett környezetismeret verseny Vey Panna 3.b 1. házi  
Czétényi Zsófia 3.a 2.  
Mucskai Liza 3.b 3.  
           
           
A verseny megnevezése Tanuló neve Évfolyam Helyezés Fokozata Felkészítő tanár
4. évfolyamon megrendezett nyelvtan-helyesírás verseny Bugya Borsa 4.a 1. házi Kajati Judit
Frank Mira 2.
Oláh Orsolya 4.b 3. Kiss Bernadett
4. évfolyamon megrendezett szövegértés verseny I. forduló Frank Mira 4.a 1. házi Kajati Judit
Vera Lotti
Kemény Ambrus 2.
Bódi Botond 4.b 3. Kiss Bernadett
4. évfolyamon megrendezett matematika verseny I. forduló Reskó Péter 4.b 1. házi Král Zsuzsanna
Oláh Orsolya 2.
Németh Anna
Nagy Zalán 4.a Kajati Judit
Chen Junen 3.
Majoros Liza 4.b Král Zsuzsanna
Fintics-Virág Csaba
Chen Junze
4. évfolyamon megrendezett heti matematika feladatmegoldó-verseny Németh Anna 4.b 1. házi Král Zsuzsanna
Mátyás Rebeka 2.
Burai Beatrix
Majoros Liza 3.
4. évfolyamon megrendezett környezetismeret verseny Oláh Orsolya 4.b 1. házi Kiss Bernadett
Bugya Borsa 4.a 2. Kajati Judit
Bódi Botond 4.b 3. Kiss Bernadett

A Bendegúz NyelvÉSZ verseny megyei (budapesti) fordulójában iskolánk tanulói, a

  • 3.a osztályos Böcskey Borbála és
  • 7.b osztályos Juhász Péter

a saját évfolyamukon az első helyen végeztek és továbbjutottak az országos döntőbe.

Szeretettel gratulálunk és további sikeres szereplést kívánunk!

Az Országos Harry Potter Verseny döntőjébe jutott 20 csapat között tanítványaink az alábbi eredményeket érték el:

2.hely

  • Maróti Dóra 5.a (ő egyedül vett részt a versenyen!)

14. hely

  • Bugya Borsa 4.a
  • Kemény Ambrus 4.a
  • Hornyák Arina 7.b

16. hely

  • Egerszegi Dániel 5.b
  • Darvas Barna 5.b
  • Handzó Dániel 5.b

Valamennyi résztvevőnek, az őket támogató szülői gárdának és Mindenkinek szeretnék köszönetet mondani, aki bármilyen módon hozzájárult a sikerünkhöz!

 

Biztonságos internet pályázat

Iskolánk 6. évfolyamos tanulói társasjátékot készítettek Okosan a neten címmel. Az általános iskolák felső tagozatos korosztályban II. helyezést érték el.

 

Copyright © 2021 Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola  Rights Reserved.